| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie urgent: Cine joaca mai bine, Cristian Ronaldo, sau Messi? Funda, vot))

Răspuns Câştigător
| Mihaitzan a răspuns:

Parerile sunt impartite in doua, cand vine vorba de acesti 2 jucatori, pe de o parte fani ai Barcelona, pe de alta parte, cei ai Realului. Cu toate astea, eu desi prefer Realul, consider ca Messi este mult deasupra altor jucatori, studiind stilurile ambilor jucatori, nu poti sa nu observi modul mai rapid si mult mai eficient prin care Messi poate scoate mai mult de un jucator din joc, lucru pe care nu il poti spune si despre Ronaldo. Eu unul, cred ca Ronaldo este un fel de "Robben adus la perfectie", pe cand Messi e intr-adevar unic.

11 răspunsuri:
| HeliosMetal a răspuns:

Messi, clar.

| NemNUZ a răspuns:

Ronaldo, normal,

| alexalexuz a răspuns:

Mesii dribleza bine Ronaldo da suturi bune centreaza bine funda plsz!?

| pHe0Nix a răspuns:

Messi

| Syrin a răspuns:

Messi.

| 50c3n7 a răspuns:

Amandoi joaca bine

| iceblack a răspuns (pentru 50c3n7):

Oricum merci la toti! :*!

| iceblack a răspuns (pentru iceblack):

Nu eram sigura ca Messi joaca mai bine))