| ZuZuAleX a întrebat:

MAine e ziua bunicii. ce sa ii iau cadou?

Răspuns Câştigător
| candycarrie a răspuns:

Flori, o brosa, un parfum, ceva simbolic, poate o cutiuta, niste margele, cercei. orice ar fi o sa ii placa pentru ca bunicile sunt persoane calde care apreciaza orice, gestul conteazabatting eyelashes!

10 răspunsuri:
| DiDi a răspuns:

Poti sa-i faci cadou o poza cu tine si ea, sa-i cumperi niste flori, niste iconite sau carti de rugaciune, sa-i canti ceva, sau, cred ca ce va aprecia cel mai mult, este sa stai cu ea si sa-i spui cat de mult o iubesti.

| gabriela a răspuns:

Un tort! Asta este potrivit pentru bunica...si flori! Sanatate si multi inainte!

| Oxandero a răspuns:

Ii iei cadou pensia

| zuzumic a răspuns:

Un pupic mare si o imbratisare calda

| baru a răspuns:

Batranii din ziua de azi si nu numai se bucura la un singur cadou; O icoana ori pe panza ori pe sticla. si o candela. Fi sigur sau sigura ca se va bucura. Batranii gasesc alinarea in asa ceva Sa fie fericita sanatoasa si atata timp cat va mai trai caut sa-i faci numai bine. La Multi Ani si sanatate Pa

| loredana2012 a răspuns:

Fa-i ceva tu singura, cu mana ta. Bunicile apreciaza.

| SatanaInIzmene a răspuns:

Sanatate la kilogram. Vreo 5 kile

| Aicilef a răspuns:

La multzii anibig grinbig grin bunicii tale. ii iei ce vrei sh ce crezi ca e frum pentru ea.scz de intarziere.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ce va ieftin ia un hanorac sau nu stiu o vaza de 10 lei.
daca vrei ce va scump iai niste sculturi din ceramica de 100 de lei
daca vrei ce va nu prea scump dar nici prea ieftin ieftin iai niste lucruri care i sunt in hobby ce i place iei sau inca ce va o masina de cusut[ce va scpump]
iai ce va cew i place sau ai putea o ajuta sa treaca stada sau sa i ducii pungile grele
si un tort sau altcineva poate sa se ocupe de asta iai ce va ce ti am spus mai sus mi-a facut placere sa te ajut pa!

| viiooVe a răspuns:

Un cactus la giveci, un batic, o cruciulita sau o icoana sfintita, un bibelou, un stilou vechi/cu aspect vechi, un album de fotografii cu tine si cu ea, o rama de fotografii; cam atat... sper sa iti fie de folos. Distractie placuta!