| alexandra777 a întrebat:

maine e ziua de nastere a bunicii mele si nu stiu ce cadou sa ii fac... Daca ma puteti ajuta cu niste sfaturi, ar fi frumos.

Răspuns Câştigător
| Ralucuttzzaaa a răspuns:

Crede-ma ca ar prefera sa fii cu ea decat sa ii cumperi ceva, asa ca daca stii fai o pajura sau fa ceva de maia i-ai un trandafir si fi alaturi de ea toata ziua

5 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Un capot, un toc de ochelari, o cana personalizate-sa scrii ceva despre dansa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cosciug.

| DeeaDee18 a răspuns:

Buna!
Ce zici sa-i faci : O felicitar, o bratara impletita de tine, o poza cu tine si ea, un set de cesti (de cafea) sau un tablou frumos, o veioza, orice... gestul conteaza!

| xPiitiicaOx a răspuns:

Eu cred ca ar fi frumos daca i-ai face o poza cu intreaga familie si ai inrama-o. Daca nu iti place ideea asta poti sa ii cumperi ceva care tot si-l doreste.

| PinkIceCream5 a răspuns:

O poza cu voi doi intr-o rama si un mesaj undeva in josul pozei. Te duci la personalizării si ti-o fac pe loc oamenii de acolo. Insa sa scrii ceea ce simți tu in mesaj, sigur o vei impresiona pe buni, nb.