| WeLoveToParty a întrebat:

Pot sa desenez cu creionul pe panza?

Răspuns Câştigător
| RainboyDash a răspuns:

Mina de creion e facuta din grafit sau imitatie de grafit. Daca apesi lasa urme pentru ca e foarte fina. Eu zic ca da. poate sa lase urme pe aproape urice, chiar si pe piele daca se apasa destul de tare.

7 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Da,dar cred ca ai nevoie de creioane rezistente, gen d-alea patrate, de tamplarie sau cum le-o fi zicand.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Se poate, dar nu va iesi ceva foarte stralucit. Eventual ca sa iti faci schita la inceput, si apoi sa pictezi.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

DA,poti dar nu va iesi ceva spectaculos. Am facut la scoala si nu prea era cine stie c e.
*-*

| dianainsta01 a răspuns:

Eu cred ca nu prea s-ar vedea bine, iti sugerez sa incerci cu carbunele.

| slowswag a răspuns:

Nu

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Incearca si vezi, eu zic ca nu

| Theoryofabook a răspuns:

Da poti sa desenezi, e ca si cum ai desena pe foaie