| Minalore a întrebat:

OFER fundita! Vreau sa va intreb ce site mi-ati sugera sa incerc pentru a invata sa desenez mai bine. Eu daca ma straduiesc extraordinar de mult reusesc, dar nici atunci nu imi iese foarte bine. Vreaau sa gasesc un site care te invata sa faci desene foarte bune si simplu de facut. Ce site-uri stiti?

Răspuns Câştigător
| bebesweet a răspuns:

Desenatori.ro
acolo sunt sigura ca o sa gasesti ce ai nevoiewinking
fundita?batting eyelashes

3 răspunsuri:
| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cris...Am aceeasi curiozitate ca tine... Daca aflu ceva te anunt imediat.winking

| ΞJustΞмэΞ a răspuns:

Ce ai ma Bebesweet.ala e cel mai de rahat site pentru desenat
Criky, incearca pe www.DeviantArt.com si gasesti acolo tot ce ai nevoie in materie de pictura, desen cu creionul, desene facute pe calc etc.
crede-ma.eu am iesit la un concurs d desene locul 2 pe scoala cu un desen inspirat dintr-un alt desen de pe deviant art;)
succes in continuare :P:X