| ady_3613 a întrebat:

Salut, am 15 ani, am 1.98m si vreau sa pun mai multi muschi pe mine
trag de fiare de 1 an, sunt trasnet, arat bine, dar vreau mai mult

12 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

La 15 ani 1, 98:o. wow ce inalt esti, imi imaginez ca arati binehappy

| Beatrice a răspuns:

Daca esti trasnet, arati bine, de ce ai vrea mai mult? raised eyebrows
Eu zic ca e bine asa cum estiwinking

| Vero1996 a răspuns:

@lucib eu am un coleg de vreo 1 90 sh ceva la 13 aniwinking

| Anduciu a răspuns:

E bine ca ai o parere buna despre tine...
Dar totusi, care e intrebarea?

| SeNyS a răspuns:

Bravo tie ca esti trasnet, ce ai vrea sa iti spunem noi?laughing Trage si mai tare de fiaretongue

| lucib a răspuns:

Asta ii vrajeala mah, cum sa ai 1. 98 la 15 ani, cartilajele se inchid la aprox. 19-20 ani, pana atunci ajungi la 2. 20? Eu nu prea cred...

| Flavius90 a răspuns:

Pentru ce vrei mai mult... daca tot zici ca arati bine

mentinete frate

dam funda

| ThiPaRu a răspuns:

Cumparati niste proteine un "gainer" te ajuta sa pui masa musculara mult mai usor, mananca bine si antreneazate din greu "Make your workouts like hell to see the heaven" rezultatele nu o sa se lase asteptate si inca ceva mai schimba exercitiile si pune greutati mai mari si mai putine repetari.

| acblabla a răspuns:

WAII! 2 m la 15 ani, ce-ai mancat? laughing Eu am 1. 85 la 17 ani. laughing
Oricum, la inaltimea ta nu te astepta sa pui prea multa masa musculara. Nu prea am vazut oameni asa de inalti, si si facuti vizibil, si cei care totusi au reusit aceasta "performanta" au bagat in ei injectii, si tot felul' de tampenii, altfel nu prea vad cum.
Sincer mie mi-ar placea mai mult sa fiu definit foarte bine, decat sa fiu cat un muntebig grin, da' fiecare cu gusturile lui. tongue

| ronnie89 a răspuns:

Nu ai mentionat ce greutate ai! si mai cred ca nu te-ai masurat bine. sau probabil ai mostenit o gena buna de la parinti, probabil tatal tau are si el peste 1, 95. oricum la inaltimea asta ar fi mai bine sa te apuci sa faci chiar performanta in baschet natatie handbal volei sau chiar k1. culturismul e un sport greu. daca eu la 1, 89 pun foarte foarte greu dar tustraight face suntem ectomorfi e mai greu...

| catzelusha a răspuns:

,, Nemultumitului ii ia Dumnezeu darul''

happy