| Alex_2741 a întrebat:

Hyyy! am si eu o intrebarehappy cum pot pune muschi pe mine pana la sfarsitul lunii happy adica nu sa ma umflu straight face asa sa arat cat de cat mai bine tongue. Mentionez ca nu am voie orice sport sad si nu am voie sa trag de fiare sad. (ambele maini rupte). O idee happy

Răspuns Câştigător
| piktor a răspuns:

Pai poti sa faci abdomene (cate 2-3 serii de cate 15 abdomene) dar sa le faci incet ca sa simti ca te arde, si te doare. eventual poti sa faci flotari cu mainle cat mai despartie ca sa faci piept acolowinking

4 răspunsuri:
| AdY a răspuns:

Fa exercitii pentru picioare si pres. Acolo nu ai nevoi de mini.

| work a răspuns:

Doar Flotarii si Abomene si Tractiuni daca poti sa facihappyoricum intr-o luna nu o sa se vada progresee

| andr33a_5009 a răspuns:

Flotarii si Abomene si Tractiuni si mananca legume si fructe

| Leiandra a răspuns:

De ce nu incerci putin fitness? ceva usor si flexibil...si dansul poate ajuta, iar in fitness se foloseste mereu un ritm in tempo, si pe de alta parte, nu uita de alimentatie, incearca sa mananci cat mai multe fructe si legume, renunta treptat la carne, nu ajuta, dimpotriva face rau, mult rau.succes happy