| Blayan18 a întrebat:

Buna Seara. Cat de curand m-am gandit ca vreau si sa fac sala sa trag de fiare, cum pot sa fac si eu muschi ca Mentionez ca sunt cam slabut. Si vreau sa arat mai bine va rog spuneti-mi ce sa fac unde sa ma duc la ce ora cat costa. Plz.

2 răspunsuri:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Tot ce-ti trebuie este o doza mare de AMBITIE!, te poti duce oriunde, si sfatul meu... nu baga toate chimicalele in tine...

| Dima_Alexandru_1994 a răspuns:

Man du-te la sala trage de fiare si nu baga prosti in tine consultati doctorul de faminie in privinta unor proteine el iti va explica cat si cum sa le iei ca sa faci fibra eu am facut sala dar nu sunt slabut iar proteinele care le-am luat eu au provenit din alune nuci seminte si suc natural da nu suc de la magazine cu tot felul de chimicale imi luam fructe simi faceam suc acasa si bagam sala si in 2 luni s-a vazut electul eu petreceam can 1-2 pe zi la sala apropo dupa prima sedinta de sala baga niste ciocolata in tine si bea suc natural iar cand ajungi acasa fa un duc cu ala la 20-25 de grade ca sa eviti febra musculara