| beneamin a întrebat:

Salut as dori ca sa mai cumpar un pc mai performat iar cel vechi sa il tin de desktop am o intrebare cum pot avea internet pe amandoua daca am un singur cablu de net?

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cumperi un router si doua placi Wireless. Chestia este ca placile sa se potriveasca in sloturile de pe placa de baza.

| Daemoon a răspuns:

Depinde de provider-ul tau de internet. Daca e posibil, poti folosi un switch si sa imparti conexiunea de internet la cele doua sau mai multe pc-uri.