| anilorak a întrebat:

In curand clasa noastra trebuie sa organizeze Valentine's day. Trebuie sa facem niste concursuri si ceva scenete. Daca aveti idei, va rog ajutati-ne.

3 răspunsuri:
| ByllyGodBoy a răspuns:

Am sa-ti dau cateva idei, pe care eu as fi vrut sa le practic de Valentine's day...
Ca sceneta ..pentru o asa ocazie cea mai buna este Romeo si Julieta iar ca impatimit al desenului ce sunt am sa-ti dau o ideea stralucita ..fiecare dintre voi faceti cate un desen intitulat..cum vad eu ziua de ziua indragostitilor..eu personal as face un desen cu un cuplu care sestau unul in umar celuilalt pe plaja ..bafta big grin

| ByllyGodBoy a răspuns:

Pai faceti ce fac si eu organizati sceneta romeo si julieta si ca activitate desenetati toti cate un desen intitulat.ce insemna ziua indragostitilor pentru mine. eu personal am facut un cplu care stau tinanduse de mana pe plaja

| anilorak explică (pentru ByllyGodBoy):

Mai aveti cumva niste idei?