| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie sa fac un tablou cu doua imagini, in genul ca daca te uiti din dreapta e o imagine, daca te uiti din stanga e alta, cel mai des am vazut asta la icoane, habar nu am cum se numeste tipul asta de poza.
Ma puteti ajuta cu denumirea ei? Eventual daca stiti si un site de unde as putea personaliza o astfel de imagine ar fi perfect

Răspuns Câştigător
| PainTech a răspuns:

Te referi la imaginile sterioscopice/lenticulare?

Nu prea am auzit de firme care produc personalizat așa ceva în România.

| anonim_4396 explică (pentru PainTech):

Da, chiar din alea
Nu gaseam denumirea asta nici in o mie de anilaughing
Mersi mult
Apropo, in caz ca o sa ii foloseasca cuiva, am gasit si un site
https://lenticulare.ro/
Mersi mult inca o datalaughing

1 răspuns: