| Storm1X a întrebat:

Vreau si eu sa intrebare pentru cei mai creativi, cum ati reprezenta simplitate, printr`un simbol.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

O lebada happy e atat de simpla, pur si simplu alba, dar totusi atat de sofisticata smug

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SuciuFlo a răspuns:

Simplitate intr-un singur simbol? desi exista simplitate in multe domenii care au multe simboluri, iti recomand http://thespiritscience.net/......rthday.jpg si http://astrologus.ro/wordpress/wp-content/uploads/2013/05/ying-yang.jpg. Sunt simbolurile Pacii si Echilibrului vietii, daca stai sa meditezi la ele, nu vei gasi ceva mai simplu si mai concret! Funda?

| BogdantheDreamer a răspuns (pentru SuciuFlo):

In primul link simbolul cercului, in care se incadreaza o cruce cu grinzile in jos, semnifica ruperea de biserica lui Hristos.

| Storm1X explică:

Ideea este ca ar trebui sa desenez cumva simplitatea asta, poate nu am fost eu prea explicit la ora aia big grin

| Christuletzu123 a răspuns:

Ai putea desena un cerc