| Ioanamarijuana a întrebat:

Status favorit/citat?happy

Răspuns Câştigător
| NemNUZ a răspuns:

Pshiatrul mi-a spus ca sunt nebun, dar vocile din cap imi spus ca nu e adevarat

| anonim_4396 a răspuns (pentru NemNUZ):

rolling on the floor
Super tare!
Deci, meriti funda!happy

| NemNUZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Mersi big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru NemNUZ):

N-ai pentru ce..ai meritat funda aia!winking

12 răspunsuri:
| PinkTerror a răspuns:

Idle

^_^

si citat:

Dragostea nu este niciodată mai puternică decât atunci când te face să suferi.

si daca mi se permite iti ofer si un poem de unde poti scoate citate cu duiumul despre cum sa iti traiesti viata:

http://www.everypoet.com/archive/poetry/Rudyard_Kipling/kipling_if.htm

Have Fun

| alice014 a răspuns:

Cogito, ergo sum.

| Azµre a răspuns:

Acu 10 ani te prindeau militarii, iti puneau pusca in mana...Acu te prind Martorii lui Iehova, iti dau 10 Biblii + Revista "Isus Astazi"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Never take life seriously. Nobody gets out alive anyway.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Nu te lasa pe mine! Nu ma lasa pe mine! Nu ne lasam!"
Iti place? Eu l-am inventat...

| Kyrie a răspuns:

Faptul ca Omul nu este singur, ca este solidar cu intregul sau Univers chiar si prin desertaciune, inseamna un lucru major, inseamna adevaratul sens al existentei lui, acela de a nu fi singur, de a fi un intreg Univers. (Sorin Cerin)

| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

...maine,in curand va fi ieri...

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Orice drum parcurs e mai frumos in doi.
In privinta dragostei nu trebuie sa te implici, caci la sfarsit iti va fi prea greu sa te ridici.
Nimeni nu merita lacrimile tale iar cei ce le merita nu te vor face sa plangi.
Atata timp cand nu-ti pasa unde mergi nu te poti rataci.
Sunt asa cum sunt, cum nimeni nu ar vrea sa fie...cu nimic mai deosebita, doar diferita.
Despartirea e ca o oglinda sparta mai bine o lasi asa decat sa te ranesti incercand sa o repari.
Tu ai invatat-o ca nimic nu se uita, ca nu totul se iarta.Ca maine e o noua zi in care poti sa mai gresesti odata.

| AndreeaFarasperante a răspuns:

Sper sa-ti placa si tie.