| GoMan a întrebat:

TPU, am nevoie de un scenariu pentru o animatie... imi puteti da o idee?

3 răspunsuri:
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Da-mi o idee, gen tema sau orice reper.

Răspuns utilizator avertizat
| Kis_Iuliana_1983 a răspuns (pentru GoMan):

Sa vedem... Cadrul 1: Un baietel se duce la o fetita si-i da un biletel, apoi pleaca.
Cadrul 2: Fetita il deschide si pe el nu scrie nimic. Se uita dupa baietel in timp ce se indeparteaza, indelung.
Cadrul 3: Baietelul se duce la ea cu inca un biletel. Si iar pleaca.
Cadrul 4: Fetita se uita: nu scrie nimic, din nou. Se incrunta si se uita dupa el.
Cadrul 5: Baietelul ii da un al treilea biletel, dar fetita il refuza, il ia pe baietel de mana, ii da un pupic si pleaca impreuna cu el. Neaparat trebuie sa se vada expresia lui de fericire si roseata din obraji.