| fenix_1142 a întrebat:

Va iubiti parintii? va vine citeodata sai bateti mar? ))

Răspuns Câştigător
| Slavic a răspuns:

DA mai ales cind nu-mi dai voie sa ma joc Counter strike rolling on the floor

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Parintii mei nu mai sunt, cat au fost in viata nu îmi dadeam seama cat de mult îi iubeam. Acum e prea tarziu si-mi pare rau.

| piktor a răspuns:

Numa pe soramea straight face rolling on the floor)

| piktor a răspuns:

Ce animal trebuie sa fii ca sa iti bati parintii daca nu te las as ajoci un joc idiot. sa fiu in locul lor te-as bate eu pe tine de nici sa nu mai stii cum te cheama

| Floreenofficial a răspuns:

Salut! Da, normal ca ii iubesc.Nu, nu imi vine sa ii bat mar, ci doar sa le zic cateva.hee hee

| βέiiiβiiişoor a răspuns:

DAlove struck

Nu prealaughing
Dc sa-i bat? Ma bat ei destullaughingglmbatting eyelashes
DA ce ti`o facut?laughing
Is parinti de aia is facuti sa-i iubestihappy

| AnnaMariaaa a răspuns:

Normal ca ii iubesclove struckdar uneorix(

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori sunt certuri atat de aprinse incat iti vine sa bagi si mana in foc ca ii urasc, dar sunt doar suparata ca ei nu ma inteleg.
Si da, ii iubesc, ei sunt cei mai buni prieteni care nu te lasa la greu.

Cu drag, didi.

| FaraNume_7993 a răspuns:

Logic ca imi iubesc parintiikiss:X

| PopStarInMyMind a răspuns:

Buna!
Sincera sa fiu da! Ma apuca toti nervi cateodata si ii vine sa-i omor! Dar din fericire nu-i vars pe ei! Ma inchid in camera si rup sa dau cu piciorul in cevabig grin!
Dupa aceea ma calmezlaughing!
Si da ii iubesc! Normal!