| Lary_2950 a întrebat:

Vreau sa imi decorez camera intr-un mod inedit... vreau niste modele de tapet ceva, asa iesit din comun. Faza este ca tapetul trebuie sa fie in niste culori tari deoarece mobila mea este alba. dati-mi niste idei de tapet(poze)... funda

5 răspunsuri:
| JoJo a răspuns:

Daca esti din Galati iti decorez eu toata camerahee hee Realizez picturi pe pereti!happy

| cosmincuriosu97 a răspuns:

Pai mai bine iti iei stikere de pe net www.beestik.ro si poti sa ai mai multe modele, de exemplu eu am o bila de biliard cu nr opt neagra pe tavan, e super faina

| Petrescu_Iudita-Ioana_1994 a răspuns:

Nu e neapărată nevoie de tapet. Dacă mobila este albă, ai putea să încerci să faci niște desene mai mult sau mai puțin abstracte în nuanțe de roșu imperial și negru. Nu e neapărată nevoie să te pricepi la desen. De asemenea, ai putea să încerci să presari prin cameră niște lampioane (lămpile acelea chinezești din carton împăturit), dau un efect vizual foarte puternic. Ai putea să încerci și unele tonuri de mov. Poți să adaugi niște pete de culoare folosind multe perne, de diferite culori. Sau să pui pe jos fotolii de tip sac. Dacă ești inventivă, orice e ok. A, încă o chestie, dacă pereții tăi nu sunt mați (gen, stropiți cu calciu), atunci nu prea merg nici desenele, nici tapetul. Iar dacă, până la urmă, vrei tot tapet, există multe site-uri de pe care poți să îți comanzi. Succeswinking

| Flaffirabbit a răspuns:

Spune-mi ce culori îţi plac happy :* Apoi îţi voi da eu nişte modele drăguţe.

| Lary_2950 explică (pentru Flaffirabbit):

Argintiu,mov,gri,negru,turcoaz,nude,bej,marobig grin