| Daviddddd a întrebat:

Am 16 ani, m-am apucat de scoala de soferi categoria A1 si intre timp m-am razgandit si as face AM. Se poate sa cer la scoala de soferi aceasta schimbare?

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Poti sa schimbi categoria dar cred ca o sa te coste in plus, depinde cat ai facut din cursuri pana acum.

suntserios
| suntserios a răspuns:

De ce sa o schimbi? diferenta de pret nu cred ca e asa mare

| Daviddddd explică (pentru suntserios):

Vreau să trec pe AM de la A1.

| viotedy a răspuns:

Pai de ce s-o schimbi? AM e pentru mosnegi care merg cu capre.Cu AM n-ai voie sa depasesti 45 km/ora.

| ChrissD a răspuns:

Eu cred ca poti sa schimbi dar cred ca o sa te coste in plus.