| Tarziu_Titi_Marius_1988 a întrebat:

Am cumparat din ITALIA un Wv Lupo 1.4 TDI; anul 2003; euro 3...Si as vrea sa stiu, ca sunt total depasit de situatie...Cat ma costa cu aproximare sa imatriculez masina in tara?
Luand in calcul toate taxele posibile...

2 răspunsuri:
| Octavian_Teisanu_1993 a răspuns:

Depinde ce motor ai pe masina. Daca te-ai uita putin actele masini si ne-ai comunica si un cod de motor ti-as spune si daca este euro3 sau euro4... Daca ar fi euro 3 te-ar duce undeva la 1000 euro iar daca e euro 4 maxim 400 euro