| burdusel a întrebat:

Am nevoie urgenta de un răspuns, dacă eu am mașina înmatriculata în Germania și am numere roșii în România, când ma duc înapoi în Germania pot sa dau jos numerele roșii și sa le înlocuiesc cu cele din germana sau ma costa ceva? Mulțumesc funda

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca ai numere rosii de Romania inseamna ca cele germane sunt radiate. In acest caz ar fi ilegal sa circuli cu ele.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Salontanul):

Nu stiu cat e de ilegal dar e ilegal sa spargi politia sa ti le iei inapoi laughing

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Trebuie sa te hotarasti ce ai ca nu se poate de amandoua.