| mihairad a întrebat:

Am tot citit topicurile ce au legatura cu alegerea unei camere video auto, din pacate niciunul nu m-a convins sa aleg un model anume.
Dupa ce am vazut cum filmeaza majoritatea camerelor recomandate in diverse topicuri, as inclina spre Vico sau Mio, http://www.pieseauto.ro/......73312.html dar sunt deschis si spre altceva, daca imi recomandati (pro si contra)
Ma intereseaza ca bateria sa tina cat mai mult cel putin o ora, sa fie usor de montat/demontat, in principiu fara functia GPS, o calitate foarte buna a imaginii pe timp de zi (cat sa se deosebeasca numerele de inmatriculare chiar si in zonele neiluminate decat de faruri). Buget intre 800-1000 lei.

Răspuns Câştigător
| AlexX a răspuns:

Incearca un GoPro happy

1 răspuns:
| TrăieşteClipa a răspuns:

Si eu ma uit de ceva timp.
Eu as vrea sa fie mimetizata in oglinda.