| anonim_4396 a întrebat:

Am un cd player auto marca blaupunkt nu mai stiu codul din 4 cifre ma poate ajuta cineva va dau si seria ce scrie pe aparat

4 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Foartem misto seria aia

| relian a răspuns:

Nu scrie nicaeri codul pentru raduio, decit in cartea masinii sau una din ele daca o mai ai. Daca nu intreaba la un dealer care vinde masini marca ta si dai numarul WIN al masinii si aia iti spun codul.Dar daca ai doar radioul atunci aruncal ca nu ai ce face cu el si nu se merita.

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru relian):

Am dat 150 de lei pe el acum 1 an de la sh el functioneaza bine dar nu intra in menu din cauza codului stiu ca era 42 iar cele 2 cifre pana la sase nu le mai tin minte asta era acum 6 luni cand m-a lasat bateria la masina si am schimbat-o era scris pe o chitanta de rds pe care am pierdut-o, dar pana la urma ma duc cu masina si radiou la un srvice ei stiu mai bine multe cazuri sau rezolvat au zis alti s-ar putea sa ma coste ceva

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns:

Seria 8 200 622 121 e1 mai jos scrie 03 4709 pe eticheta din stanga seria 905 bp6128 6 2852576 si inca un cod 7 646 128 591 fd688 renault