| iDavidS a întrebat:

Am o problema la un CD player auto numit Blaupunkt. Problema este ca prind doar EuropaFM, care poate fi cauza?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E bun, asculti muzică stiri muzică.

| iDavidS explică (pentru CristiDinBucuresti):

Mai bine nu raspundeai...

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este antena, cel mai sigur este defect integratul de memorie, si nu mai prinde altceva decat un singur post de radio, trebuie sa il duci la un atelier unde repară radio auto si acolo ei il vor repara, poate ca are niste contacte imperfecte pe lîngă mufa de antenă, oricum nu il poti face tu.

| octav005 a răspuns:

Posibil sa nu fie conectata antena radio in casetofon. dai o scanare toatala

| iDavidS explică (pentru octav005):

Cum pot face asta?

| octav005 a răspuns (pentru iDavidS):

Dacă aveam CD auto Îți explicam mai detaliat. Antena radio este undeva în spatele casetofonul. Trebuie sa îl scoți.