| Andrei143 a întrebat:

Am un ford focus 1.6 tdci de 90 cp.
Masina are 140.000 de km si a fost rulata in germania, am luat.o anul trecut in august. Mie mi se pare o masina foarte buna, in ciuda acelor 90 de cp trage foarte bine si este destul de confortabila si stabila datorita suspensiei independente pe spate. As dori o parere despre pretul de achizitie( daca a fost unul corect) si pareri despre aceasta masina

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde sa stim daca a fost corect cand nici macar nu l-ai zis.

Ca sa te convingi intri pe autovit, olx, mobile.de si vezi care sunt preturile la modelul tau cu rulajul ala si ai sa vezi daca a fost sau nu corect.

| vladeusebiu a răspuns:

Din ce an? parerea mea ca nu trebuia sa ra de 5000.

| Andrei143 explică:

5400 euro