| No10 a întrebat:

Am un Seat Toledo 1.6 benzina, i-am schimbat garnitura de chiuloasa și am rectificat chiuloasa, schimbat antigel și termostat. De atunci nu-mi mai urca temperatura la apa decât dacă circul in oraș sau o las la relanti, in timpul mersului scade la 60 grade. Am schimbat vreo 4 termostate și e la fel.
Aveți idee ce ar putea fi?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca mergi cu aeroterma pe o treapta mare, si ai pompa noua de apa, radiatoare curatate si antigel no, e normal.

| andraee20 a răspuns:

Incearca sa schimbi si pompa de apa