| anonim213211112 a întrebat:

Astazi am luat o groapa mare cu trotineta electrica fix cu roata din fata unde e motorul, poate sa pateasca ceva? Mentionez ca dupa nu am sitmtit nimic cand am mers cu ea ca si cum ar merge mai prost sau ceva...*

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Eu cred ca ai intrat in altceva cu ea, avand in vedere categoria la care ai postat.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta-i o intrebare pusa la misto?
Ce cauta la categoria "sex si dragoste"?

| mihai69 a răspuns:

Ție ți-e frică să nu se fi fwtwt motorul, de aia postezi la categoria asta?
Fii liniștit. Motorul e ok. Nu același lucru se poate spune și despre jantă și cauciuc.

| anonim213211112 explică (pentru mihai69):

Janta nu are ce sa pateasca pentru ca e cauciuc plin

| mihai69 a răspuns (pentru anonim213211112):

De fapt, janta e de obicei dintr-un aliaj de aluminiu. Iar cauciucul, chiar dacă e "plin", tot se poate strica.

| Emilian65 a răspuns:

Dacă, după căzătură avuta, merge, înseamnă că nu a fost afectat motorul trotinete. Mergi cu ea cu mai multa atenție, sa nu mai dai cu ea în vreo groapa.