| booh a întrebat:

Ati avut accidente auto/moto?
Urmari grave?
Din vina voastra?

Răspuns Câştigător
| bestia a răspuns:

Majoritatea chestiilor neplacute patite in trafic calarind o CBRica de 600 au fost din cauza taximetristilor care nu au bunul simt sa semnalizeze, sau sa fie cat de cat prudenti la vederea motoristilor.Alti "fuckeri" ar fi tiristii, care fac tot posibilul sa te bage in parapet.

14 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Accidente din vina mea am avut cateva. Din fericire niciunul grav, doar zgarieturi si tamponari foarte usoare, ba mai mult, toate tamponarile in care am fost implicat au avut loc fie in stationare, fie in treapta I sau in marsarier.

| Roby67 a răspuns:

Eu pot sa ma laud cu faptul ca am mers mult peste un milion de kilometri pe soselele europei, si nu am avut nici un accident; sper sa ramana asa.

Răspuns utilizator avertizat
Elianna
| Elianna a răspuns:

Am avut un accident fara victime pe care l-am facut din vina unui sofer incepator care a taiat o parcare ca scurtatura in timp ce eu dadeam cu spatele sa ies pe aleea din mijloc! A fost bun de plata dar au fost nervi si timp pierdut!

| SoferTir a răspuns:

Am avut sunt pe cls 4 am un mini moto uitete la el http://www.hbmotor.hu/....../index.php dar nu a fost vina mea aveam in jur de 50 km/h si a iesit unu beat din curte cu o Dacie si am intrat in el si ma aruncat mi-am rupt un picior si mana dreapta dar a fost bine ca nu m-am mai dus la scoala :D

| liongirl a răspuns:

Buna!`Nu, nu am avut, dar era sa se intample si nu din vina mea, era sa i se intample tatalui meu de nenumarate ori pentru ca se uita numai la sorumea;-@
E naspa cu accidentele astea, dar faptul ca nu le poti evita, te macina mental de multe ori.
Eu am filmat o portiune din drumul Campulung Muscel - Pitesti si l-am pus pe youtube :
http://www.youtube.com/watch?v=JSBVtve5twk
http://www.youtube.com/watch?v=SwT6oGQMwHI
http://www.youtube.com/watch?v=4hfG-od0-dQ
http://www.youtube.com/watch?v=xnX4LsX7paA
Imagineaza-ti daca ar veni aici niste motociclisti; pai frate, cred ca ar muri pe capete.Hai,masina ca masina, ca ti-o strici, da-o naibii, da` motocicleta ce mai faci cu ea? O arunci la gunoi!`Sau o dai la fiare vechi!`;)
Treaba e ca Romania face abstractie de la orice, inclusiv drumuri care duc vieti nevinovate mult prea departe decat ar trebui sa fie.
Hai ca m-am enervat!`:|

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, din cauza unei pete de ulei de pe drum, ulei scurs dintr-o cisterna. Pe serpentine...
Fara urmari grave, fara victime, plecat cu masina pe roti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu unul nu am avut cu toate ca am antrat an gidonaj o data am reusti sal redresez. ori ce motociclist conduce prudelt cu siguranta nu va avea acidentwinking

| MusicisMusic a răspuns:

Da...cu ATV-ul de la club pe zapada.Ma antrenam si se gaseste unu sa se prefaca, ca imi sare in fata. M-am speriat ca o sa il lovesc si am franat.Atunci am patinat si am intrat in pereti.Chiar daca aveam costumul pe mine mi-am fracturat mana destul de rautongue dar a trecut...mai bine e sa nu treci prin asta

| FemeiaPaiangan a răspuns:

Nu

| wert a răspuns:

Am avut un accident, anul trecut, si a fost din vina mea, ce-i drept fara victime, n-am fost atent, era mai rau daca n-aveam casco.

| wert a răspuns:

:d

| OvITpU a răspuns:

Woooow ce drumuri :) Alea sunt bune de curse cu obstacole dar cu atv-urile :))
am un prieten care a avut atv si pe acest drum http://www.youtube.com/watch?v=xIIUIaycmsg&feature=related
a facut atv-ul praf s-a dat cu el peste cap cand a dat intr-o groapa avea si viteza. Trebuie sa ne consolam cu ideea ca TRAIM IN ROMANIA :)