| bobi7477 a întrebat:

am Piaggio Ciao, cum ar trebui sa reglez cuiul pontou pentru ca sa fie bine, dar surubul de aer? Cel mai bun raspuns ia funda!

3 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Inainte sa-ti bagi mana in carburator, curata sau schimba filtru de aer.nu are aface cuiul pontou cu relantiul.surubul de relantiu il strangi la maxim sa apoi il desurupezi 2, 5 ture.

| Danut_7216 a răspuns:

Depiunde de ce vrei sa ii reglezi cuiul ponton si surubul de aer. daca si specificai de ce poate te ajutam. specifica si poate te ajut

Răspuns utilizator avertizat