| Yamaha123 a întrebat:

Spuneti-mi ceva care are 0, 4 mm vreau sa reglez platina la piaggio ciao si nu am lere
Dau funda

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

O bucata de tabla de 0, 4mm laughing Daca ai un micrometru, masoara cu el diverse bucati de tabla, sau cauta un burghiu de 0, 4, altfel nu prea ai cum sa gasesti.

6 răspunsuri:
| Jicarean_Calin_1960 a răspuns:

Daca nu ai lera, taie o bucata din pachetul de tigari, cartonul are 0, 4 mm.Bafta Yamaha! Pa!

| Yamaha123 explică (pentru Jicarean_Calin_1960):

Da dar de care pachet de tigari?

| Jicarean_Calin_1960 a răspuns (pentru Yamaha123):

Winston,lm,marlboro...

| User2 a răspuns:

Pe placa de baza la Pc gasesti platina din asta.

| ombladon a răspuns (pentru User2):

Are nevoie de o lera cu care sa regleze platina unui scuter, nu sa caute o bucata de platina (metal).

| Yamaha123 explică (pentru ombladon):

Da ce stie el