| maryus_8595 a întrebat:

buna am si eu un malagutti f 11 si cand il pornesc nu vrea sa plece de pe loc... bilele de ambriaj sunt bune, cilindrul, pistonul, segmenti sunt buni perfecti oare ce poate sa aiba? ast raspuns :X:X:X

Răspuns Câştigător
| Foca a răspuns:

Cred ca stiu ce poate fi. Daca cand il pornesti si il acelerezi si se tureaza inseamna ca cureaua este rupta verifica ca e singura problema. Si mai uitate si la ambreiaj sa cupleze bine si poate nu dai fundawinking

6 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Mai sa il ia dracul si are si cureaua buna? si ambreiaju?

| bogdanel7 a răspuns:

Rola de la variator

| alecs94 a răspuns:

Verifica carburatorul

| maryus_8595 explică:

Nu se tureaza sta doar la relantiu cand il accelerez moare motorul si cureaua este buna

| maryus_8595 explică:

Mai frate si rola e buna adica bilele mai pe romanestewinking

| maryus_8595 explică:

Da mah nu pot nici eu sa-mi dau seama ce are bucata cu bucata l-am desfacut