| corbu a întrebat:

Buna am un dvd auto pioneer avh-2300 si mi-am cuparat o camera de marsarier si nu stiu cum sa o montez poate stie cineva si ma poate ajuta.

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Da, dar nu mi-ai dat datele camerei sa vedem ce poate ea si asa mai departe. (de ce cabluri ai nevoie) Poate sa ai nevoie si de fibra optica in acest caz.

| stlucian a răspuns (pentru corbu):

La dvd ai 2 intrari RCA video (video imput VCR) si acolo trebuie conectata camera cu kit-ul de instalare furnizat(cablu cu mufa galbena)Iar alimentarea se faca prin mufa Jack.