| sasa93 a întrebat:

Buna am un golf 3 din 95 motor 1.8 cand pornesc dimineat imi indica la acul de la rezervorul de benzina peste jumatate dar dupa un tinp ce merg scade pana la prima linie care ar fi problema mersi.

3 răspunsuri:
| hashu1985 a răspuns:

In loc sa zici "MERCI" ca-ti binedispune inceputul zilei aratundu-ti jumatate de rezervor...tu te plangi? laughing

| sasa93 explică (pentru hashu1985):

Zic mesi dar cand raman n drum cum spun happy

| hashu1985 a răspuns (pentru sasa93):

Eu am seria 5 si am o problema similara...am mai schimbat o data pompa finnca-i cu tot cu plutitorul ala, a indicat corect vreo 7-8luni dupa care imi indica corect numai de la 20-25l in sus.Ii stiu consumu si merg dupa kilometraj.