| Sonofawitch a întrebat:

am un golf 5 din 2006..Imi place sa ascult muzica tot timpul in masina
Mi-am facut multe cd-uri cu muzica...dar tot timpul gasesc melodii vechi si faine si nu mai vreau sa tot fac cd-uri ...am deja prea multe. Mai bine ar fi daca as pune muzica direct de pe telefon.Am un Note3/
Ce e mai bine sa cumpar, un bluetooth handsfree sau un modulator fm? La care se aude mai bine? mersi

Răspuns Câştigător
| MariusF23 a răspuns:

In mare parte, handsfree-urile care se comercializeaza pe la noi nu au Bluetooth 2.1, deci nu poti sa faci audio streaming. Poti doar sa vorbesti. Modulatoarele sunt ok, vezi si tu sa nu iei chinezisme de 30-40 lei, tata a luat un modulator de la Altex cu 80 lei, are memorie interna de 2GB, poti sa-i pui si card si merge fara probleme, dupa un an jumatate inca functioneaza. La calitatea sunetului sunt cam toate la fel, pana la urma acelasi lucru il fac toate, transmit prin intermediul undelor radio.

5 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Eu am casetofon la masina mea, de ala cu caseta laughing am o caseta cu fir de la Philips, conectez caseta la telefon prin mufa jack si nu am treabawinking
Iti poti lua un cd player cu aux in si-ti iei un cablu cu mufa jack la ambele capete, unul dintre capete vine in aux in si unul in telefonwinking poti sa-ti iei unul cu slot usb, in felul asta pui un stick usb plin cu muzica si nu mai ai treaba dar mult mai comod este cu telefonulwinking ai egalizatorul telefonului ce te ajuta foarte mult, setezi bass-ul si toate aleawinking

| Sonofawitch explică (pentru RB26DETT):

Multumescu mult!

| RB26DETT a răspuns (pentru Sonofawitch):

Cu placerewinking

| lpavel a răspuns:

Cel mai simplu si cel mai bine ar fi sa-ti cumperi un cd player care are si usb, pui muzica pe un stick si asculti de pe stick asa vei putea schimba muzica de pe stick cand vrei! Se merita! Bafta!