| xpzeus a întrebat:

Am un Hyundai Accent din 2008 si am o problema la ambreiaj. Cand apas pedala de ambreiaj scartie ceva, iar cand o las la turatii mari incepe sa scartie ceva urat de tot( specific ca in urma cu o saptamana am fost plecat la tara si m-am impotmolit intr-un sant si am fortat un pic ambreiajul. Nu a iesit fum nu nimic doar o data a sarit din viteza ). Imi spuneti va rog ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Oviiyy a răspuns:

Ai prbleme cu volanta cred, este o opinie sau s-a dus discul chiar daca nu a scos fum. incearca o inspectie la un service