| elamihaela09 a întrebat:

ce as putea face ceva daca instructorul nu s-a prezentat la examen(oras)

5 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In fond, examenul il dai TU, cu politistul, nu cu instructorul. Nu vad cu ce te afecteaza lipsa acestuia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna-l daca ai numarul de telefon, dar daca nu e examenul final (cu politistul)stai relax, nu cred ca-i mare problema.

| parvuconst a răspuns:

In caz ca nu te-ai gandit sa vb cu alt instructor sa iti dea masina, si nu ai dat orasul trebuie sa te reprogramezi.

| shotys a răspuns:

Ardnaxur1961 are dreptate, platesti chirie la alta masina si rezolvi problema

| elamihaela09 explică:

Problema este urmatoarea: saptamana aceasta o prietena a avut de dat orasul, iar instructorul nu s-a prezentat si din aceasta cauza a picat-o.Si eu fac cu aceeasi scoala