| anonim_4396 a întrebat:

ce masini va plac? mie imi place toate care sunt frumoase si tunate.

Răspuns Câştigător
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

BMW, Mercedes C200, Audi a 6.

11 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

As vrea sa imi iau ceva gen mini one, fiat 500 sau audi a3

imi plac masinile mici, medii si mari, adica toate

| MiyakoSaki a răspuns:

Vai draga ce comentarii de prost gust aveti si voi imi vine sa rad ha ha ha doar ca am scris "mie imi place toate" nu cred ca exista un membru de pe acest site sa nu fi gresit, daca va prind ca ati gresit un cuvant am sa va fac la fel. Zice unul ca a fost o greseala incep toti, mari destepti.

| LaTulipeNoire a răspuns:

1. Opel Vectra GTS/Opc 2. 8 Turbo /2. 0 turbo
2. Opel Zafira Opc 2. 0 Turbo (peste 2005)
3. Vw Golf/Corrado VR6 :X de preferat turbo (dragoste la prima,, auzire")
4. Vw Passat V6, 4motion
5. Golf 5 GTI /Golf 4 r32
6. Mi-ar placea o Dacia Logan ca a lui Robert (SGM): vei gasi masina daca vei scrie Logan 200 cp sau Logan vr6 sau tot o Dacie cum a avut Robert cu motor Renault alpine Turbo

| Sofer a răspuns:

Mie imi place bmw in special bmw 320d.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

merceds slk si s-class, audi r8 ford gt, ferrari enzo, buggati veyron

| MaryJane11 a răspuns:

Romana asta...

| nononononono a răspuns:

Mie ''imi place multe" si frumoase si tunate... 2 in 1 ca cafeaua-cacofonia intentsionata!winking

| LoveBlind a răspuns:

Frumoase si tunate imi place si miehwinkinghappytongue

| Maryana11 a răspuns:

Si mieh la fel ca tie! Doar ca as vrea sa te corectez :nu se spune "mie imi place toate care sunt frumoase si tunate" ci mie imi PLAC toate...

| fynu7zu a răspuns:

"mie imi place" masinile facute cu gust nici prea pline nici prea simplebig grin