| Kta_1261 a întrebat:

Ce masini si motociclete va plac? funda pentru cele mai frumoase!

Răspuns Câştigător
| Devill a răspuns:

Mercedes-Benz CLK500, Audi A3 3.2 Quattro,Porsche Cayman S, Lexus IS300, Mazda RX8. Funda?

5 răspunsuri:
| ovi2002 a răspuns:

Mie imi place Lexus, Hummer, Cadillac, Bugatti, Jeep, iar motociclete Ducatti, Suzuki si cam atat.

| IIIx333III a răspuns:

Mie imi plac orice masini de la Audi. Dar, mai am o masina care mi se apare interesanta si pe care o ador: Mini Cooper. Astea sunt masinile care imi plac!

| Alexander21 a răspuns:

Motocicleta Ducatti 999 iar masina Mercedes CLS 63 AMG happy

| Sophie90 a răspuns:

Motociclete: kawasaki
masini:maserati granturismo

| kataR9 a răspuns:

Audi s5, aston martin db9, volkswagen scirocco,