| marian_9506 a întrebat:

Buna ma numesc alin si as vrea sa stiu unde scriu codurile la mafia 2. daca stiti zicezimi plz id:morarasustefan. coduri nu gasesc si as vvrea sa-mi dati plz :*:*

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Din pacate nu exista coduri pentru Mafia 2. Poti cauta pe www.dlh.net acolo gasesti absolut orice este trainer sau cheat sau alta modalitate de ajutor pentru un joc!

| tony98 a răspuns:

Ia trainer-ul asta pentru ca,,, coduri nu exista http://pctroubleshooting.ro/topic/9357-coduri-mafia-2-trainer-cheat-codes/

| eudorel a răspuns:

Sall sincer am cautat key la mafia 2 dar nici eu nu am gasit, daca vrei te rog da-mi si mie key la mafia 2 te rog ...eupiratul@yahoo.com