| bubulex a întrebat:

Ma poate ajuta cineva va rog, am un Matiz si nu stiu cum sa potrivesc ceasul care indica ora. Se aprinde dar cand aps pe acele butoane nu se schimba nimic... Multumesc!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Depinde. Or ti apasat pe cel de la blocul de lumini, or daca este pe casetofon depinde de la casetofon la casetofon!

| Intruder19 a răspuns:

Parca trebuie sa tii apasat pe un buton de langa ceas timp de cateva secunde si dupa il poti regla.

| bettybea2011 a răspuns:

Butonul cu ceas tii apasat un pic mai mult pana clipeste ora, dupa aia reglezi pe fiecare... ora si data tii prelung apasat funda?