| ionutzxz a întrebat:

Buna prieteni! De cateva luni mi-am achizitionat o masina inmatriculata pe Bulgaria,toate bune si frumoase pana am observat ca-mi expirare asigurarea si ITP-ul!
Intrebarea mea este :
-Cine a facut rar-ul la o masina din Bulgaria in Romania? Ce pret are?
Am inteles ca trebuie doar la RAR! multumesc frumos, orice raspuns este bine venit

3 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Http://forum.club4x4.ro/showthread.php? 83224-ITP-facut-in-Romania-pentru-masinile-inmatriculate-in-Bulgaria

| ionutzxz explică (pentru express11):

Doar cei inregistrati pot vedea!

| express11 a răspuns (pentru ionutzxz):

Vezi pe google.