| Cip73Cc a întrebat:

Buna, rog daca stie cineva cum schimb limba germana din menu computer bord in engleza la un MERCEDES ML 320 din 2007... ?
Am cautat pe Youtube dar nu am gasit decat pentru modele noi si nu se potrivesc comenzile (butoanele din bord )...

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Recomand sa cauti in aceste videoclipuri, ar trebui sa fie ceva si pentru modelul tau, si anume daca am targetat bine este vorba de ML 320 (W164)

https://www.youtube.com/results?search_query=w164+language+change

| Mihai0101 a răspuns:

Undeva prin meniu trebuie sa ai acest cuvant in germana SPRACHE care inseamna limba si de acolo schimbi limba daca ai introdusa engeza sau romana.Deci cauta in meniu pana ajungi la cuvantul de care ziceam.Dar nu stiu daca este introdusa si romana posibil sa nu

| Cip73Cc explică (pentru Mihai0101):

Multumesc ...am reusit