| KRRATOR a întrebat:

Am si eu o intrebare:
Pot lua un bord de la un Audi A6 c5 break din 2003 si sa al pun pe un Audi A6 Allroad din 2003? Se potrivesc? Deoarece eu doresc sa cumpar un Audi A6 Allorad C5 din Anglia si as vrea sa fac conversia cu bordul de pe A6-le meu (sa iau bordul de pe el) Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

Bordul poti sa-l iei, dar nu totul se rezuma la bord.
Cea mai importanta e instalatia electrica care nu se va potrivi, iar daca o "adaptezi" poti avea surprize neplacute in timp.

| KRRATOR explică (pentru OldSoul):

Multumesc pentru raspuns! Stiam de instalatiea electrica ca nu se potriveste, doar de bord nu stiam daca se potrivesc!

1 răspuns: