Întrebare recomandată | Cosmin_Tudorica_1994 a întrebat:

Bună seara! Aș avea și eu o întrebare în legătura cu tahograful. Aș dori să achiziționez un Iveco Daily care are masa totală de 6 tone din care 3.7 tone e greutatea ei goală și as vrea să o folosesc pentru a face transport internațional, acum nu știu sigur dacă îmi trebuie sau nu tahograful, niște prieteni mi-au spus ca pana la 7, 5 tone nu e nevoie dar as vrea sa știu de la cineva care are cât de cât idee, nu din auzite. Va mulțumesc frumos și va doresc o seara frumoasa!

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, nu ai nevoie de tahograf, crede-ma

| Cosmin_Tudorica_1994 explică (pentru DaniTDCI):

Ar fi bine, am vorbit acum cu un prieten de la rutieră și mi-a spus același lucru dar asta este valabil in România, acum nu știu și in afara țării

1 răspuns: