| DanieLA673 a întrebat:

Buna seara,TPU. Am o nelamurire si m-am gandit ca poate ma ajutati. M-am inscris la scoala de soferi,am luat examenul de teorie, iar traseul l-am picat. As vrea sa stiu daca pot sa imi retrag dosarul de la scoala respectiva si sa ma inscriu la alta. Mentionez ca dosarul nu imi e expirat. E valabil pana in aprilie 2018.

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Dosarul este la tine, l-ai prezentat la proba teoretica si la proba practica picata.
Pentru a te prezenta iarasi la proba practica trebuie sa mai faci cel putin 6 ore de conducere. Acestea le poti face si la alta scoala de conducere, nu este obligatoriu sa le faci la scoala absolvita.

| DanieLA673 explică (pentru Ioandelasal):

Multumesc frumos.