| bununununu a întrebat:

Buna seara,Vineri dau traseul pentru permis,m-ar interesa si pe mine,eu luni o sa iau dovada, pana luni pot conduce fara dovada? ca normal permisu' o sa fie in baza lor! multumesc

7 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu risti dosar penal si anularea permisului. Mai poti astepta cateva zile, cum ai asteptat pana acum.

| ombladon a răspuns:

Si dc s-ar mai fi inventat dovada daca permisul se afla deja in baza lor? Normal ca nu poti conduce fara dovada sau permis.

| viotedy a răspuns:

Ce dovada? ai rabdare sa ridici permisul.

| AgathaRo a răspuns:

Daca doresti sa te alegi cu dosar penal pentru ca ai condus fara permis poti. Doar Luni o sa ai privilegiul de a conduce asta in cazul daca iei traseul.

| bununununu explică (pentru AgathaRo):

Pai Instructorul meu mi-a zis ca, pot conduce, si in caz ca ma va prinde, imi va da o amenda!

| Braunion a răspuns:

Ce te face sa crezi ca vei lua din prima?

| Lamborghiniasx a răspuns:

Nu risca sa conduci fara dovata.
Ai putea primi o amenda.