| Me29 a întrebat:

Buna :*
Stiti cumva daca pana la Mall baneasa pot sa ajung cu metroul? Sau macar undeva pe aproape tot cu metroul.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel mai aproape metrou e la vreo 6km si anume statia aviatorilor. de acolo poti lua autobuzul 335 pana fix in parcare la mall

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

La Pipera trebuie sa ajungi, unde sunt business centerurile alea, iar de acolo pe jos... Dar e ceva de mers.

| suntserios a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Da bine ca nu il trimiti la Ploiesti. Sunt 8 km de mers din Pipera pana in Baneasa ce dracu

| Iunona a răspuns:

Metrou aviatorilor apoi Ratb 335 pana la ultima statie.