| ciprian1999 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare cam complicata astazi pentru voi.
ce s-ar putea strica la o pompa de injectie bmw seria 3. am cautat pe ton net-ul si nu am gasit ce sa fie stricat la ea. va rog ajutati-ma ca sa nu fiu nevoit sa imi cumpar alta pompa va rog dau funda.va rog cine stie cum se repara sa imi explice va rog!

2 răspunsuri:
| vizitiuclaudiu a răspuns:

La o pompa de injectie, nu are ce sa fie stricat decat EA cu totul toata pompa e stricata

| ciprian1999 explică (pentru vizitiuclaudiu):

Da am vazut pe unele site-urica oameni mai repara pentru 100 euro