| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, am o intrebare.
Legat de cei care ati sustinut proba practica a examenului auto(traseul) imi puteti spune va rog cum s-a desfasurat aceasta?
Cam cat timp a tinut?
Ce manevre ati facut? (Mers cu spatele, parcare laterala, intoarcere din 3 miscari)
Si cum a fost cu politistul? V-a spus din timp totul etc.
Scuze nu stiu exact cum sa ma exprim, as vrea sa stiu tot de la inceputul probei pana cand ati fost admisi.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| GrigorasAlex199 a răspuns:

Proba dureaza in jur de 30 de minute, o sa fii pus sa sa intrii intr-un sens giratoriu, sa faci parcari, mai multe manevre.
Conteaza doar sa fii tu si sa nu te stresezi ca nu e mare lucru

1 răspuns:
| User252426 a răspuns:

Pe mine m-a pus să parchez cu ochii închiși