| Adrian201303 a întrebat:

As vrea sa achiziționez o motocicleta din Italia, si anume o honda xr 125 din 2007 dar am văzut pe net ca preturile sunt mai mari ca și în ro,deci sunt în Italia motocicletele mai ieftine decât în România sau nu? dacă da, va rog dați-mi niște link-uri... Ofer funda!

1 răspuns:
| RoSiKu a răspuns:

De obicei motocicletele astea sub 1000 de euro nu gasesti dar uite aici un site, pe care poti naviga. de obicei sunt preturi mici https://anunturi-auto.4tuning.ro/motociclete/honda/!