| EMYnescu a întrebat:

Buna TPU asi dori sa cumpar un tractor de vie de preferabil la mana a 2-a, daca puteti sa ma ajutati cu niste link-uri ar fi bine

6 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cu ce te ajuta linkurile? Habar n-avem de unde esti tu, nu cred ca are rost sa cari cateva sute de km un tractor de 3000e. Cam in orice zona locuiesti, daca iesi din oras si te plimbi prin comune, sigur ai sa gasesti tractoare de vanzare, si chiar firme care se ocupa cu vanzarea de utilaje second hand.

| EMYnescu explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Eu sunt din Vrancea, dar nu e problema cu transportul! Am adus tractoare si din Franta, nu numai din Romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://mercador.ro/? gclid=CNygh47-qL0CFQUcwwodqkUA_w FUNDITA? :O3

| Ivancic09 a răspuns:

Am eu un tractor de vanzare.un steyr 40. are 40 de cai foarte bine intretinut si de un an sta in garaj ca mi-am luat unu mai mare pentru agricultura. daca vrei cautama iti trimit poze...

| EMYnescu explică (pentru Ivancic09):

Salut, lasa-mi un nr de telefon sa te sun si cateva poze! Apropo, care ar fi pretul?