| LASERY a întrebat:

Ce mașină 4x4 mi-ați recomanda ca prima mașină?
Nu țin să fie neapărat nouă și nici să aibă nu știu câți CP sau cmc. Poate sa fie și ceva in 2 uși, nu știu. aștept păreri.
Buget undeva până în 6000 de euro.
*Nu contează să fie nouă, totusi nu mai veche de 2002-2004.

4 răspunsuri:
| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Un suzuki Vitara sau Dacia Duster.
Nu-ti lua cazan din 2004, cauta si tu ceva mai nou de 2010. Suntem in 2017.

| LASERY explică (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Sunt conștient de asta, dar la ce buget 'alocat' am de tata, mă tem că nu mi permit laughing

| CominxIonut a răspuns (pentru LASERY):

Atunci nu te arunca la 4x4 consuma mult și s greu d întreținut mai ales daca e mai veche de 2005 greu cu piesele ...gen SUV... poți opta pentru una mica 4x4 nu stiu golful dacă are dar pasatul are sigur variante 4x4 sau chiar audi A4

| GHoST013 a răspuns:

Ceva de la Jeep, BMW sau Range Rover.